2023-12-15 Atnaujinimo data: 2024-01-18
Spausdinti

,,Soc taškas - skaitmeninė platforma integracijai ir socialinei atskirčiai mažinti, priartinant socialinių paslaugų ir socialinės paramos prieinamumą Kauno mieste ir Telšių rajone“

Projektas ,,Soc taškas - skaitmeninė platforma integracijai ir socialinei atskirčiai mažinti, priartinant socialinių paslaugų ir socialinės paramos prieinamumą Kauno mieste ir Telšių rajone“.

Projekto tikslas - didinti socialinės paramos ir socialinių paslaugų prieinamumą Kauno mieste ir Telšių rajone, sukuriant skaitmeninę platformą – SPIS modulį.

SPIS modulio priemonėmis siekiama skaitmenizuoti socialinių paslaugų ir socialinės paramos paslaugų teikimo procesus Kauno miesto ir Telšių rajono savivaldybėse, įskaitant savivaldybių vidinių procesų skaitmenizavimą, procese dalyvaujančių įstaigų, institucijų integravimą, jų teikiamų paslaugų administravimą ir monitoringą, kokybės priežiūrą, pasitenkinimo gautomis paslaugomis įvertinimą. SPIS modulis leis gyventojams lengviau ir greičiau pasirinkti socialinių paslaugų teikėją, užsisakyti ir gauti jiems aktualias (paskirtas ar pan.) socialines paslaugas bei vertinti teikiamų paslaugų kokybę.  

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2023-2025 m.

Projekto vykdytojas – Kauno miesto savivaldybės administracija.

Partneriai - Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Telšių rajono savivaldybės administracija.

Projekto vertė - 902 626,64 Eur. Projektas 100 proc. finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Projektas įgyvendinamas pagal Sutartyje, plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-002-01-07-08 „Kurti technologinius sprendimus ir įrankius, leidžiančius saugiai ir patogiai naudotis paslaugomis“